Haber

Geride kalanları alan Akşener’in eski açıklamaları gündem oldu: 6’lı Geçiş Tablosunu dağıtmaya kimsenin gücü yetmez

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

“SARAY GÖRÜNÜMLÜ KANONUZU YIKMAYA GELİYORUZ”

6’lı Geçiş Tablosu için dinlenmeye çekilen Meral Akşener’in geçtiğimiz dönemde yaptığı açıklamalar yeniden gündem oldu. 23 Kasım 2022’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetine cevaben, “Umarız bu tablodan çıkıp bir dönüşüm gerçekleştirerek milli ve yerli bir duruş sergilemek için pozisyonlarını yeniden gözden geçirirler” dediler, “Onu dağıtmaya çalışacağız” dediler. kumar masasına otur ve saray benzeri kumarhaneni başına koy.” Yıkmaya geliyoruz” cevabını veren Akşener, “Masayı bozar” eleştirilerine hep emsal teşkil eden cevaplar verdi.

“SÜRPRİZ BİR İNSAN DEĞİLİM”

9 Aralık 2022’de yaptığı açıklamada “İşbirliği içinde rekabet kavramına ihtiyacımız var. Birbirinin ayağına basan bir yapı değil. Ben o masada sürprizleri olan biri değilim. Net bir insanım.” .” diyen Akşener bununla da sınırlı kalmadı.

“KİMSE MASA DAĞITMA GÜCÜNE SAHİP DEĞİL”

UYGUN Parti Genel Başkanı Akşener, 29 Aralık 2022’de yazar Elif Çakır’a yaptığı konuşmada masadan kalkmayacaklarını ve 6 Sofra’yı kimsenin dağıtamayacağını söyledi. Akşener, “Altılı masa asla dağılmaz, kimsenin masayı dağıtmaya gücü yetmez. Ülkenin geleceğinin konuşulduğu o masadan ne ben ne de bir başkası kalkmayacağız.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu