Haber

Manisaspor altyapısını daha da güçlendirecek

Sayısız yıldız ismi Türk futboluna kazandıran Manisaspor, altyapısıyla örnek olmaya devam ediyor. Manisaspor Futbol Akademisi, milli takımlara yetiştirdiği oyuncu sayısını her yıl artırırken, ‘Yetenek Tarama Tespit ve Alım Projesi’ ile genç yetenekleri Türk futboluna kazandıracak.

Altyapıda yeni bir yapılanmaya giden Manisaspor Futbol Akademisi, amacını daha da büyüttü. Milli kadrolara yetiştirdiği oyuncu sayısını her yıl artıran ve bunu her zaman gerçekleştirebilecek bir sistem için gönül birliğiyle bir araya gelen Manisaspor Futbol Akademisi’nin tecrübeli kadrosu, sahip olduğu kriterlerde oyunculara ulaşmayı hedefliyor. hızlı biçimde belirlenir.

Yetenekli çocukların gerçek futbol gelişimlerini tamamlayacakları sistemi daha güçlü bir biçimde hayata geçirmek için Manisaspor yönetimi tarafından ‘Yetenek Tarama Tespit ve İşe Alım Projesi’ planı hayata geçirildi. Öncelikle Küçük Elit Kümelenme olan U-10 için tarama ve satın alma çalışmalarının yapılacağı öğrenildi. U-10 takımının gösterimi 25 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’te Manisaspor Tarık tarafından yapılacak. Spor tesislerinde yapılacağı açıklandı. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu